Дизайн квартири вирішений в еклектичному стилі, він не дає оку нудьгувати і не виглядає монотонним. Іноді можна зустріти ідеальний інтер’єр, в якому все настільки стерильно, що складно уявити собі там живих людей. Так ось, це не про цю квартиру. Живий та яскравий інтер’єр створений для людей та їх комфорту, в ньому буде приємно жити.
Основна проблема цієї квартири в тому, щоб створити повноцінний дизайн інтер’єру квартири 65 м2 для сім’ї, щоб простору вистачило і батькам, і дитині. І це вдається завдяки економному та точному використанню кожного квадратного сантиметра. Функціональність рішень приємно доповнюють деталі з натуральних матеріалів, переважно, дерева. А пластикові елементи роблять інтер’єр практичним.
Є окрема дитяча кімната: яскраві стіни, все необхідне для роботи та фізичних вправ. Дитина може повністю усамітнитися. Робоче місце та турнік допоможуть юному члену сім’ї досягати своїх цілей і не забувати робити зарядку. Цікаво, чому дизайнери не вішають турніки в кімнатах для дорослих?
У кімнаті для дорослих присутній незвичайний елемент: портрет амперсанда. Дизайн інтер’єру квартири 65 кв. м одразу дає зрозуміти, що ви в гостях у людей творчих. Можливо, вони й самі дизайнери. Є два відокремлених робочих місця: одне в спальні й одне в невеликій та світлій кімнаті.